news| band| live | audio | pictures | lyrics | contact | myspace | guestbook

logo
news

Novinky 30.11.2011

Koncerty v Trenčíne a Košiciach sú za nami. Oba skvele klapli. Ďakujeme Robovi a Adrikovi za super akcie. Krst sedempalca v Košiciach sme si užili ako sa patrí. Ryžové mlieko, nafukovacie kolesá a Dejvid Hazelhof/Bjukenen! Viac v reporte tu
Na skvelom českom serveri Periferia.cz pribudla recka na našu priesvitnú fóliu.
recenziu najdes tu
Čaká nás koncert na Killed By Brno, na ktorý sa veľmi tešíme! K tomu nám pribudla akcia v Olomouci 22.12. v Galerií U Mloka v spoločnosti Křik z Ticha a Gattacy, ktorý by sa mal niesť v štýle vianočnej besiedky z vegánskym jedlom, kakaom a podobne. Znie to rozhodne parádne. Poslednou novinkou je, že hnilári z BxPx by mali mať k dispozícií nové tričká. Námet kreslil portugalský ostrielaný odborník na thrashovú tématiku Laro Lagosta a myslím, že sa nadmieru vydaril. Ak všetko klapne, prvý krát by sme ich mali predávať na Killed By Brno. Pozor, počet je limitovaný na 25 ks v rôznych farbách a velkostiach. Orientačná cena cca. 8 euro. V prípade, že si chceš tričko zarezervovať, píš na masskillah@gmail.com a dohodneme sa.
Náhľad obrázku a plagát na akciu v Olomouci nižšie.
PREPARE FOR ZOMBIE ANARCHY!!!!!

news

NO USE FOR NEWS

Takže hor sa na novinky. V prvom rade pribudli sľubované plagáty na koncerty v Brne a Košiciach. Gig po dlhej pauze v Týništi nad Orlicí dopadol nad očakávania dobre. Do tretice pribudla nová recka na naše flexi na českom servery Kids and Heroes. recenziu najdes tu
A nezabudnite už budúci piatok v trenčianskom Lúči v spoločnosti brňákov See You in Hell, východňárov Roxor a Buried Day Burned!

news

Koncerty jeseň

V sekcii live sú pridané plagáty na najbližšie koncerty. Okrem nich ešte pribudol dátum 19.11 v košickom Colloseu, kde v spoločnosti českých thrasherov Rapsod a grind/fastcore Prúmyslová Smrt krstíme naše flexi ep!!!Už sa moc tešíme. Druhý koncert je v brnenskom Yacht klube na festivale Killed By Brno v sobotu 17.12. Plagáty čoskoro!news

THRASHCORE RESSURECTION


After the downfall of myspace, we decided to start using this website again. So if you wanna stay in touch with BxPx newz please come here again! //////////////////////
Po krutom dojebaní myspace sme sa rozhodli opäť oživiť túto cesnakovskú stránku, čiže okrem bandzone sa budeme snažiť updateovať to tu.

Full Storynews

Guestbook

Pridal som konečne ten guestbook, aj keď teda nie vlastný, ale free službu z netu, tak snáď ta trocha reklamy neublíži. Tak hor sa do flejmu!

guestbook

Mišo "cesnak"news

Novinky

Takze za nami je dalsi super koncert po boku brazilskych sympatakov Bandanos a Vandalov. Demo je viacmenej skoro rozobrate snad coskoro pribudnu dalsie kusy velmi dakujeme nakupujucim:)
report si mozte precitat tuna:
http://punkgen.sk/reporty.php?id=174news

Reporty

tu sú linky na reporty z odohraných BP koncertov:

http://punkgen.sk/reporty.php?id=172

http://punkgen.sk/cestopisy.php?who=boiling_point_2009news

Novy Web!

Tak konečne máme aj klasickú stránku. Za priestor a dizajn vďaka Michalovi. Snáď tu chvíľu pobudneme. Celé naše demo je tu v rôznych formátoch na download takisto sa chystá limitovaná verzia na cd-r s krásnym ručne robeným obalom, textami a snáď aj samolepkou. To celé k dostaniu za jedno euro prvý krát na koncerte s brazílskymi thrashermi Bandanos v Žiline poprípade na iných koncertoch alebo na mojom maily.
Thrash Till´ Death!!!!www.cesnak.org